Sołectwa

WYKAZ SOŁTYSÓW I RAD SOŁECKICH

Lp.
Sołectwo
Sołtys
Rada Sołecka
Aleksandrówka Kula Monika Szeliga Agnieszka
Rzechuła Bożena
Stawski Mirosław
2. Anielówka Syta Teresa Sobiesiek Krzysztof
Kucharzyk Aneta
Zielińska Monika
3. Budki Mizio Damian Barszcz Paweł
Mizio Mirosław
Grzelak Halina
4. Chudowola Korzeniowska Maria Iwan Aneta
Iwan Marta
Barszcz Paweł
5. Elżbietów Jankowski Zbigniew Ochnio Teresa
Michalak Małgorzata
Michalak Tomasz
6. Gołąb Włodarczyk Ewa Karbowniczek Anna
Lewtak Mieczysław
Włodarczyk Sławomir
7. Gołąb Kolonia Szczepaniak Kazimierz Karbowniczek Anna
Rzechuła Michał
Włodarczyk Sławomir
8. Giżyce Madejski Jarosław Korzeniowski Jarosław
Strojek Marian
Kalota Iwona
9. Gawłówka Jóźwiak Katarzyna Sternik Dorota
Jaworska Maria
Aftyka Jerzy
10. Katarzyn I Maciak Tomasz Zakaszewska Renata
Kołodyński Jerzy
Bogucki Dariusz
11. Katarzyn II Bachanek Zdzisław Węgrzynowicz Witold
Zyga Marzena
Suchodół Halina
12. Krupy Zdunek Albert Zdunek Jadwiga
Bartoń Krystyna
Jedut Władysław
13. Michów Bochyński Stanisław Piskorski Krzysztof
Wojciech Strzelecki
Wicha Janina
14. Mejznerzyn Cieśla Marian Cieśla Rafał
Szczuchniak Daniek
Goszkowski Kamil
15. Meszno Kukier Joanna Targoński Mariusz
Marzec Małgorzata
Machul Anna
16. Miastkówek Durczak Katarzyna Jabłoński Grzegorz
Nankiewicz Jan
Kowalska Jadwiga
17. Młyniska Mitura Helena Kicia Marcin
Gaszkowska Renata
Mierzwińska Katarzyna
18. Natalin Śledź Janusz Łoboda Mirosław
Piskorska Krystyna
Ogórek Cecylia
19. Ostrów Jankowski Janusz Bylina Bogusław
Pawłowski Marek
Nastaj Sławomir
20. Podlodówek Barszcz Andrzej Bernacka Joanna
Podstawka Mirosław
Bogusz Anna
21. Rawa Kowalewska Grażyna Nowakowski Grzegorz
Zgierski Patryk
Anysz Sylwia
22. Rudno Kozak Elżbieta Szymona Aneta
Sienkiewicz Katarzyna
Kułak Anna
23. Rudzienko I Zyga Danuta Chruścicki Jacek
Kowalska Monika
Antoniewicz Małgorzata
24. Rudzienko II Staniak Jerzy Patrzylas Roman
Sprycha Angelika
Polak Janusz
25. Rudzienko Kolonia Komsta Hanna Kukier Andrzej
Kukier Tadeusz
Kukier Bogdan
26. Trzciniec Grymulska Grażyna Misiurek Wojciech
Drzewiecka Bożena
Szmul Bogusław
27. Wypnicha Wójtowicz Piotr Zdunek Michał
Koziej Piotr
Janek Monika
28. Węgielce Cienkusz Beata Ścibiorska Monika
Anyszek Marta
Olszak Aneta
29 Zofianówka Dąbrowski Grzegorz Domański Cezary
Patrzylas Krzysztof
Furtak Paweł