Kolejny sukces piłkarzy z Gimnazjum w Michowie

Powiększ obrazPENTAX Digital Camera

Po zdobyciu mistrzostwa powiatu lubartowskiego w halowej piłce nożnej drużyna chłopców z Gimnazjum w Michowie w dniu 14.03.2018 r. w Piaskach, brała udział w Finale Wojewódzkim Mistrzostw LZS w halowej piłce nożnej „Piłkarska Kadra Czeka”. W turnieju brało udział 11 drużyn z województwa lubelskiego, w wyniku losowania podzielonych na dwie grupy A i B. Michów trafił do grupy A mając za przeciwników drużyny z Gimnazjów w: Nałęczowie, Końskowoli, Trawnikach, i  Ludwinie.

Wyniki grupowe drużyny z Michowa:

Michów – Trawniki 2 : 0

Michów – Końskowola 0 : 0

Michów Nałęczów 1 : 0

Michów – Ludwin 1 : 0

Zajmując I miejsce w grupie A drużyna Gimnazjum w Michowie w półfinale turnieju grała z drugą drużyną grupa B  Gimnazjum Zagoździe, remisując w regulaminowym czasie gry 0 : 0,  wygrywając w rzutach karnych 3 : 2 awansowała do wielkiego finału turnieju. Natomiast w drugim półfinale druga drużyna grupy A Gimnazjum Końskowola grała z pierwszą drużyną grupy B Gimnazjum w Tomaszowie Lubelskim przegrywając 1 : 3.

W meczu o III miejsce drużyna Gimnazjum Zagoździe pokonała drużynę z Końskowoli 2 : 1

W finale Michów pokonał drużynę z Tomaszowa Lubelskiego 1 : 0

Końcowa klasyfikacja turnieju:

I miejsce –        Gimnazjum w Michowie

II miejsce –       Gimnazjum w Tomaszowie Lubelskim

III miejsce –      Gimnazjum w Zagoździu

IV miejsce –     Gimnazjum w Końskowoli

V – XI miejsce – Gimnazja w: Nałęczowie, Trawnikach, Ludwinie, Piaskach, Starym Zamościu, Miączynie, Opolu Lubelskim.

Drużyna z Michowa w całym turnieju nie straciła bramki, a organizatorzy turnieju i trenerzy za najlepszego bramkarza turnieju uznali bramkarza z Michowa Jakuba Suchodoła.

Michów występował w składzie: J. Suchodół, M. Grzelak, J. Bojanowski, C. Zdunek, P. Grzesiak, J. Meksuła, Ł. Barszcz, M. Gol, J. Więsyk, M. Dziarmaga.

Opiekunem drużyny był Pan Targoński Krzysztof.